Візитка школи

 

Адреса: смт. Калинівка вул. Центральна, 59

Телефон: 4-18-33

Факс: 4-18-33

Електронна адреса: kalinovskayaschool1@gmail.com

Школаце мрії, надії, сподівання не лише дітей, а й батьків. Саме їх найбільше цікавить і тривожить, яким буде той перший крок у здобутті знань. Сучасні батьки, опікуючись майбутнім своєї дитини, хочуть не просто відвести її до найближчого школи, а шукають таку, в якій є всі умови для подальшого навчання і виховання, всебічного розвитку особистості; педагогічний колектив якої готовий виправдати їхні сподівання; зустрічатиме учнів з теплом, любов’ю, зацікавить різноманітними формами навчання, використовуючи сучасні інноваційні технології.

Саме таким навчальним закладом є наш Калинівський НВК № 1, де зустрічають із відкритим серцем і доброю душею.

У 2019 – 2020 навчальному році в Калинівському НВК навчається 703 учня.

Всього класів – 32 і 4 ГПД. 

Всього педагогічних працівників – 51.

З них мають кваліфікаційну категорію:

–         вищу – 18 вчителі

–         І – 6 учителів

–         ІІ – 4 вчителі

–         спеціалістів – 20  вчителів

педагогічні звання:

–         «старший вчитель» – 7

–          «вчитель-методист» – 4

–         відмінник освіти – 3

Навчання проходить в одну зміну.

Щорічно в школі організовується індивідуальна форма навчання для дітей з особливими потребами. У 2018 – 2019 році організовано інклюзивну форму навчання для учнів з особливими освітніми потребами.

Пріоритети навчального закладу: – розвиток особистості, створення умов навчання й виховання; – удосконалення уроку шляхом особистісно орієнтованої системи навчання і виховання; – єдність навчальної і виховної роботи; – спрямування навчально-виховного процесу на розвиток дитини, реалізацію її інтересів.

Наша школа – це сходинки, якими дитина піднімається до знань, до духовних джерел народу, це святиня людяності, порядності, доброти. Наші двері завжди гостинно відчинені для всіх. Кожна дитина буде оточена любов’ю, турботою і зможе розкрити свої здібності.