Урочиста лінійка


27 грудня в Калинівському НВК №1 відбулася урочиста лінійка, присвячена нагородженню учнів, які стали переможцями ІІ ( районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Грамоти, подяки та солодкі призи отримали також діти, які здобули призові місця в творчих всеукраїнських конкурсах, спортивних змаганнях, а також лідери учнівського самоврядування нашого закладу.

 

Вітаємо!

Переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН:

1 місце – Віталій Остапенко, 9-А , хімічні технології, вчитель Атамасенко Є.М.
« Наймолодший учасник» – Марія Кузьменко, 6-І, німецька мова, вчитель Ясенова Н.В.

Переможці ІІ ( районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

1 місце – Марченко Катерина, 10-Б, географія, вчитель Коробенко М.Г.
1 місце – Олеся Костюк, 8-Б, англійська мова, вчитель Бикова А.Є.
1 місце – Юрій Гончаренко, 8-Б.,технології, вчитель Лукянець Л.В.
1 місце – Олеся Костюк, 8-Б, географія, вчитель Коробенко М.Г.
2 місце Назар Сопівник, 11- Б, англійська мова, вчитель Бикова А.Є.
2 місце – Крістіна Глухарьова, 9-А, географія, вчитель Коробенко М.Г.
2 місце – Каріна Паламаренко, 11-Б,, географія, вчитель Коробенко М.Г.
2 місце – Ангеліна Березанська, 8-І, географія, вчитель Атаманенко Г.О.
3. місце – Артем Хомцій, 6-А, математика, вчитель Житник О.П.
3. місце –Аліна Маркітан, 10-А, фізика, вчитель Житник О.П.
3 місце – Олександр Тромса, 7-Б, хімія, вчитель Атамасенко Є.М.
3. місце – Каплун Нікіта, 11-Б, інформатика, вчитель Розуменко І.М.
3 місце – Аліна Маркітан, 10 – А, біологія, вчитель Атаманенко Г.О.
3 місце – Марія Бондар, 8-І, біологія, вчитель Атаманенко Г.О.
3 місце – Вовченко Назар, 8-Б, англійська мова, Фурман Н.Т.
3 місце – Самелюк Кіра, 6-Б, конкурс Т.Шевченка, вчитель Ярмола М.О.

Ірина Ритор – учасник обласної учнівської наукової конференції”Філософський симпозіон- 2019″, 11 кл , вчитель Ковальчук Н.А.

Лідери учнівського самоврядування:

Гімбер Христина
Пенківська Даша
Марчук Рома
Янівець Рома
Молчанова Ліза
Подорожня Віка
Нікіфоренко Каріна
Горбач Тоня
Ясенова Анна
Салімонович Анна
Морозова Катерина
Степаненко Марія
Бойко Анастасія
Синиця Владислав

Вітаємо Вас, діти і педагоги! Дякуємо за бажання вчитися і бажання навчати, за творчість і креативність, за активну життєву позицію, за вагомий внесок в розвиток Калинівського НВК!