3 грудня – День боротьби зі СНІДом


До Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом 3 грудня в нашій школі пройшла акція «Червона стрічка». Учні та педагоги школи прикріпили червоні стрічки до свого одягу – символ боротьби з глобальною епідемією, яка охоплює всі континенти, країни, міста. Ця стрічка як символ розуміння проблеми СНІДу була задумана навесні 1991 року. Її ідея належить художнику Франку Муру. Франку було призначено увійти до історії як “творцеві червоної стрічки”.
Червона стрічка – символ підтримки інфікованих людей, протидії дискримінації і суспільної ізоляції людей, що живуть з ВІЛ/СНІДом , надії на майбутнє без СНІДу. Вона означає: «Я знаю про проблему ВІЛ/СНІДу і не байдужий до неї».
У акції передувала зустріч учнів 9-11 класів з психологом та педагогами школи, на якій школярі отримали інформацію про проблему СНІДу та шляхи передачі захворювання, толерантне відношення до людей з ВІЛ.
Психолог школи Журба І.О. ознайомила учнів 9-11 класів з інформацією про проблему СНІДу та шляхи передачі захворювання, закликала до толерантного відношення до людей з ВІЛ. Вона сказала, що «Одягнути червону стрічку – це тільки перший крок. Наступний крок – своїми діями проявляти підтримку і толерантність до ВІЛ-інфікованих»

Опубліковано Калинівський НВК #1 Вівторок, 4 грудня 2018 р.

Опубліковано Калинівський НВК #1 Вівторок, 4 грудня 2018 р.