Акція “Привітай солдата з Новим роком”

Дорогі друзі!
Попереду новорічні свята, ми всі в очікуванні дива. Повсюди мерехтять чарівні вогники, чути аромат хвої, цитрусу…
Саме час згадати тих, хто стоїть на кордоні миру, береже наш спокій, дає можливість відчути справжнє свято.
Калинівський академічний ліцей проводить благодійну акцію “Привітай солдата з Новим роком”.
Якщо у Вас є можливість і бажання передати нашим захисникам теплі речі чи продукти харчування, чекаємо Вас на рецепції закладу з 14 по 19 грудня.

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні, 14 грудня 2020 року, з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відбулася урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку «Героям Чорнобиля» в Центральному парку смт Калинівка, у якій взяли участь заступник голови Васильківської районної державної адмінстрації Сергій Кудренко, голова Калинівської селищної ради Юлія Олексенко, в.о. начальника відділу сектору культури, молоді та спорту Васильківської РДА та учні Калинівського академічного ліцею.
Цей день встановлено в Україні з метою гідного відзначення мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС згідно з Указом Президента України від 10 листопада 2006 року.
Тож, ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які пройшли через усі кола ядерного пекла. Багато з цих людей не дожили до теперішніх днів, задля збереження життя і здоров’я майбутніх поколінь.

Читати далі…|