Перші збори батьків майбутніх першачків

“НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.” Саме такою є сучасна школа. Про це і йшла мова на перших батьківських зборах, що відбулися у Калинівському НВК #1. Директор закладу Оксана Петренко розповіла про концепцію НУШ та компетентісний підхід у навчанні, про навчання, пов’язане із життям, про новий освітній простір (НОП).
Батьки майбутніх першокласників мали змогу познайомитися із висококваліфікованими педагогами, які в цьому році відкриють двері у світ знань для їхніх дітей – це Людмила Скоробагатько, Світлана Бурдак та Надія Деревянко.
Заступник директора Вікторія Молчанова познайомила присутніх із особливостями освітнього процесу першокласників, із розкладом роботи ГПД, розповіла про організацію харчування.
Педагоги дали відповіді на численні запитання батьків, дали поради з приводу підготовки дітей до школи.

На данном изображении может находиться: 5 человек, в помещении ÐÐ° данном изображении может находиться: 6 человек, люди сидят и в помещении

Читати далі…|