Калинівський НВК – галактика талантів!

Калинівський НВК – галактика талантів!

Кожна дитина має повірити в себе, переконатися, що має особливі здібності, можливості, таланти – такою була мета конкурсу. 150 дітей прийняло участь у конкурсі, який проходив цілий тиждень!
Щиро дякуємо голові Калинівської селищної ради Юлії Олексенко за підтримку дитячих талантів та спонсорську допомогу в організації конкурсу., Наталії Бабіченко, директору Калинівської школи мистецтв за вагомий внесок у розвиток дитячої творчості, допомогу у проведенні та організації конкурсу.
Дякуємо батькам за підтримку свої найрідніших і найдорожчих!
До нових зустрічей!

Опубліковано Калинівська селищна рада Четвер, 28 лютого 2019 р.

Читати далі…


Майстер-клас від професійного журналіста

«…Увага! Всім привіт! Сьогодні Вас вітають учні!…»
Приміром, ці вирази або досить подібні можна почути у Калинівському НВК #1, що линуть за допомогою сучасної радіобрубки. Такий собі Beverly Hills, який відтворюють наші учні, наповнюючи своє дозвілля першими, ще не зовсім впевненими кроками журналістської кар’єри. Багато невідомих прийомів, незрозуміло з чого почати, як побороти страх перед мікрофоном, які доречніше підібрати слова або вислови…
З метою допомоги, навчання та демонстрації успішності юних журналістів 28 лютого до нас завітала журналістка Олена Чередніченко. Її презентація підкорила школярів своєю доступною інтерпритацією результатів праці юних та вже професійних журналістів і сінемамейкерів. А розповідь учениці 11 класу з Глевахівської ЗОШ про їхній успіх у функціонуванні радіорубки вже протягом 3 років (!!!!) безперечно підтвердила, що бажання та прагнення поборють будь-які острахи!
До зустрічі в ефірі! Хай щастить нашим юним ведучим, режисерам, продюсерам, ді-джеям)

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят и в помещении

Читати далі…|