Профорієнтаційна робота з учнями

Питання вибору професії особливо гостро стоїть перед школярами, тому одним із пріоритетних напрямів роботи Калинівського НВК №1 є профорієнтаційна робота з учнями. Акцент у цій роботі ставиться на орієнтацію молоді у виборі робітничих професій, які необхідні на підприємствах, підвищення їх престижності.
26 лютого учні 9-х класів Калинівського НВК №1 разом зі своїми класними керівниками Зайченко В. В., Атаманенко Г. О. та практичним психологом школи Журбою І. О. у рамках місячника профорієнтації завітали до ТОВ «Агротехсоюз», де мали мали можливість ознайомитися зі специфікою роботи компанії.
Директор компанії Дергалюк Іван Володимирович, керівник відділу маркетингу Фролова Яна Олегівна та технічний радник Бондаренко Володимир Павлович ознайомили учнів зі специфікою діяльності компанії, чисельністю штату, умовами праці, рівнем заробітної плати, соціальними гарантіями для працівників.
Щиро дякуємо керівництву ТОВ «Агротехсоюз», а саме керівнику відділу маркетингу Фроловій Яні Олегівні та технічному раднику Бондаренко Володимиру Павловичу та особисто директору компанії Дергалюку Івану Володимировичу за проведення цікавої екскурсії та можливість «занурити» учнів у реальні умови функціонування роботи сучасної компанії!

На данном изображении может находиться: 19 человек, люди улыбаются ÐÐ° данном изображении может находиться: 5 человек, люди стоят

Читати далі…


Урок англійської мови в 5 класі

Граматичні часи англійської мови вивчати учням ой як не легко, тому для кращого розуміння і засвоєння часу Present Perfect учні 5-І класу, під час уроку, готували міні проекти показуючи, що вони “вже зробили”.

На данном изображении может находиться: 9 человек, люди стоят и в помещении

Читати далі…


Лекція на тему “Булінг. Кримінальна та адміністративна відповідальність.”

Шляхом реалізації просвітницьких заходів щодо попередження та профілактики булінгу і кримінальних правопорушень, 27 лютого інспектори ювенальної превенції: старший лейтенант поліції Бобкова А.В. та лейтенант поліції Круглик І.В. для учнів 4-х, 5-х, 6-х класів, провели лекцію на тему: “Булінг. Кримінальна та адміністративна відповідальність.”

Учням було цікаво познайомитися з поліцейськими, вони стали учасниками цікавої, інтерактивної лекції, активно ставили запитання та обговорювали відповіді.

На данном изображении может находиться: 4 человека, в том числе Оксана Петренко, люди стоят ÐÐ° данном изображении может находиться: 11 человек, люди сидят и на улице

Читати далі…|