Тренінг сесія «День в офісі Cisco»

3 грудня учні Калинівського НВК №1 Ткаченко Олександр – 9-А клас, Каплун Микита – 10-Б клас, Бятець Максим – 10-Б клас, Кияниця Владислав – 11 клас, разом з вчителями інформатики Замахом Романом Сергійовичем і Атамасенком Євгенієм Михайловичем відвідали тренінг сесію «День в офісі Cisco». В ході тренінгу учні прослухали лекції провідних спеціалістів компанії та викладачів КПІ ім. Сікорського. А також стали учасниками міжнародного телемосту за представництвом компанії Cisco в Кракові, під час якого ознайомились з новітніми технологіями передачі та захисту інформації.

Опубліковано Калинівський НВК #1 Вівторок, 4 грудня 2018 р.

Читати далі…


3 грудня – День боротьби зі СНІДом

До Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом 3 грудня в нашій школі пройшла акція «Червона стрічка». Учні та педагоги школи прикріпили червоні стрічки до свого одягу – символ боротьби з глобальною епідемією, яка охоплює всі континенти, країни, міста. Ця стрічка як символ розуміння проблеми СНІДу була задумана навесні 1991 року. Її ідея належить художнику Франку Муру. Франку було призначено увійти до історії як “творцеві червоної стрічки”.
Червона стрічка – символ підтримки інфікованих людей, протидії дискримінації і суспільної ізоляції людей, що живуть з ВІЛ/СНІДом , надії на майбутнє без СНІДу. Вона означає: «Я знаю про проблему ВІЛ/СНІДу і не байдужий до неї».
У акції передувала зустріч учнів 9-11 класів з психологом та педагогами школи, на якій школярі отримали інформацію про проблему СНІДу та шляхи передачі захворювання, толерантне відношення до людей з ВІЛ.
Психолог школи Журба І.О. ознайомила учнів 9-11 класів з інформацією про проблему СНІДу та шляхи передачі захворювання, закликала до толерантного відношення до людей з ВІЛ. Вона сказала, що «Одягнути червону стрічку – це тільки перший крок. Наступний крок – своїми діями проявляти підтримку і толерантність до ВІЛ-інфікованих»

Опубліковано Калинівський НВК #1 Вівторок, 4 грудня 2018 р.

Читати далі…


Міжнародний день людей з інвалідністю

У понеділок, 3 грудня світова спільнота відзначає міжнародний день людей з інвалідністю. Цей день не є святом, а покликаний допомогти у побудові інклюзивного середовища для інвалідів та усунення соціальної нерівності. Ми повинні говорити з дітьми про це, вчити їх толерантності, повазі та взаємодопомозі. Але як говорити з дітками, щоб не налякати їх, не викликати відразу?
Цими днями в Калинівському НВК пройшли хвилини спілкування з дітьми на тему побудови інклюзивного середовища в нашому суспільстві. Перегляд мультиків про особливих дітей викликав багато позитивних емоцій та бажання допомагати )))) Коротка бесіда показала, що діти готові будувати нове суспільство. Батьки, справа за нами!!!!

Опубліковано Viktoria Molchanova Понеділок, 3 грудня 2018 р.|