Підсумки осіннього благодійного ярмарку

Зненацька нас захопили канікули)))) То ж підсумки осіннього благодійного ярмарку підвели тільки сьогодні. Але, краще пізно, ніж ніколи! Тим більше, що наші найменшенькі з нетерпінням очікували нагород у різноманітних номінаціях, як то “Душа пічки – випічка”, “Політ фантазії”, “Окраса столу- дерунці”, “Майстри країни чарівних скелець” та інших, не менш фантазійних та цікавих. Нікого наше пристрасне жюрі не оминуло увагою
Також на лінійці учнів початкових класів урочисто були нагороджені переможці шкільного етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, який провела серед учнів 3-4 класів вчитель початкової школи та справжній знавець української мови Погоріла Людмила Михайлівна. З гордістю підсумовуємо – наші діти найкращі!!! А грамоти отримали:
Сидоренко Софія за l місце серд учнів третіх класів;
Вільчинський Ілля за l місце серед учнів четвертих класів;
Костюк Аріна за ‘ll місце серед учнів третіх класів;
Шляхова Софія за ‘ll місце серед учнів четвертих класів;
Бурдак Анастасія за lll місце серед учнів третіх класів;
Ревдугіна Анастасія за lll місце серед учнів четвертих класів.
Також вчителі та адміністрація школи висловлюють подяку за участь у цьому не простому, але цікавому мовному конкурсі Александренко Іванні, Юрченку Миколі, Васильєву Тимофію, Сумській Анастасії, Юрченко Валерії, Степанець Уляні, Зелінському Богдану. Ви наша надія та наше майбутнє!!!! Вперед до нових перемог!!!

Опубліковано Viktoria Molchanova Вівторок, 6 листопад 2018 р.

Читати далі…


Шкільний етап інтелектуального конкурсу « Пізнай себе»

6 листопада було проведено шкільний етап інтелектуального конкурсу « Пізнай себе» , участь приймали діти з 9-11 класів.

Опубліковано Анастасією Железняк Вівторок, 6 листопад 2018 р.

Читати далі…|