ВІДКРИТТЯ БЛОКУ “ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ”

   15.01.2018 відкрили блок початкової школи, в якій будуть навчатись діти за програмою ” Інтелект України “, зробили повну реконструкцію приміщення. 

   Класи повністю забезпеченні новими меблями, кожен клас обладнаний куточком гігієни. На стінах коридору нанесений розпис, в тій же тематиці, в якій розфарбовано центральний хол нашої школи.

Відтепер учні початкової школи, які навчаються за програмою «Інтелект України», живуть неначе в казці!!! Все не можуть повірити, що все, що їх оточує, це реальність, сучасність і зручність!!! Що нові меблі, яскраві стіни та креативні малюнки – справжні, до них можна доторкнутися, ними можна користуватися! І дітей це зовсім не лякає, навіть, не бентежить! Нове обладнання їх лише стимулює до навчання, неопосередковано полегшує логічні завдання та підтримує малечу в позитивному настрої!!!
Тому педагогічний, учнівський і батьківський колективи щиро вдячні всім та кожному, хто був задіяний у створенні цього блоку!!! А також толерантно очікуємо перетворення решти території школи в модернізований освітній заклад, укомплектований новітньо-технологічним обладнанням! Це дасть можливість підростаючому поколінню бути готовим до подальшого здобуття освіти та, як результат, бути затребуваним на ринку праці. І ми впевнені, що кожен учень Калинівської загальноосвітньої школи № 1, гордитиметься, що шкільні роки були одними з найкращих!!
Читати далі…|