Різдвяна зіронька Васильківщини

Сьогодні в Центрі дитячої та юнацької творчості смт КАЛИНІВКА відбулось традиційне новорічно – різдвяне свято обдарованих дітей «Різдвяна зіронька Васильківщини».

У святковому заході прийняли участь120 дітей, переможці та призери всеукраїнських, обласних та районних експедицій, виставок, змагань, інтелектуальних ігор, що проводились у першому півріччі 2018 – 2019 навчального року. Також привітали учасників гала-концерту переможців районного конкурсу виконавців української сучасної естрадної патріотичної пісні “Калиновий дзвін».

Всі учасники свята отримали нагороди-грамоти, медалі та почесні відзнаки.

ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ та бажаємо не зупинятися і рухатися вперед до нових перемог та звершень!

Опубліковано Владиславом Одинцем – Vladislav Odynets Вівторок, 15 січня 2019 р.

Читати далі…


Творчий колектив “Калина” у Калинівському на Святого Василя

На Святого Василя до Калинівського НВК завітав творчий колектив “Калина”.
І полилися щедрівки, колядки справжніми народними голосами!
Дякуємо за святковий настрій!
З Старим Новим роком!!!

Опубліковано Оксаною Петренко Понеділок, 14 січня 2019 р.

Читати далі…


Засівальники у Старий Новий рік

Отакі у нас засівальники!!!
З Василем усіх! З Старим Новим роком!

Опубліковано Оксаною Петренко Понеділок, 14 січня 2019 р.


Чергове засідання педагогічної ради

Сьогодні в Калинівському НВК №1 відбулося чергове засідання педагогічної ради.
Директор Петренко О.М. розповіла про зміни, які чекають освітян у 2019 році, а, також, проекти, які мають бути реалізовані в нашому закладі найближчим часом.
Педагоги обговорили Положення про сертифікацію вчителів, необхідність навчання впродовж життя та оволодіння кожним цифрової та медіа грамотності.
Педагоги підвели підсумки першого півріччя 2018-2019 навчального року. Кожен класний керівник звітував про успішність дітей в своєму класі, проаналізував відвідування, дисципліну та поведінку учнів.
Заступник Молчанова В.В. доповіла про виконання програм індивідуального розвитку дітей, які знаходяться на інклюзивному навчанні.
Заступник Монько А.І. звітувала про роботу Ради по профілактиці правопорушень серед учнів, чергування в школі, план організаційно – масової роботи на січень – місяць.

Опубліковано Оксаною Петренко Пʼятниця, 11 січня 2019 р.

Читати далі…


Першість з волейболу серед працівників освіти Васильківського району

Сьогодні відбулись зональні змагання з волейболу серед працівників освіти Васильківського району! Наша команда у запеклій боротьбі зайняла заслужене третє місце!!!! Вітаємо нашу команду і бажаємо їм подальших перемог!

Опубліковано Оксаною Петренко Пʼятниця, 4 січня 2019 р.

Читати далі…


Cтворення шкільного радіовузла

Новорічними подарунком для учнів та вчителів Калинівського НВК №1 стало створення шкільного радіовузла, що дасть можливість підвищити ступінь поінформованості учасників освітнього процесу, залучити учнів школи до активної громадської роботи в ролі радіожурналіста і радіоведучого для висвітлення подій, що відбуваються в школі і суспільстві.
За це ми щиро дякуємо голові Васильківської РДА Одинцю В.І., голові Васильківської районної ради Баласинович Н.О. та депутатському корпусу Васильківської районної ради!
Бажаємо, щоб Новий рік був щедрим на добрі, радісні події, нехай благословить Вас на нові звершення, примножить віру в щасливе майбутнє!

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят, экран и в помещении


Новий рік у нашій школі!

Новий рік у нашій школі! Хай надія і віра в себе, і свої сили надихає на здійснення найзаповітніших мрій. Учні 5-7 класів поринули у дитинство, яке сповнене казками та радісними емоціями. Наші старшокласники, учні 8-11 класів, відправилися у лихі 90-і, але не зважаючи на назву стилізованого свята, все пройшло яскраво та незабутньо!!!Хотілося відзначити таких класних керівників: Ярмолу М.О., Горенко Т.В., Фурман Н.Т., Гімбер Л.В., Монько А.І., Хитрич Т.А., Атаманенко Г.О., Коробенка М.Г. величезна подяка за активну роботу з учнями!

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди стоят и в помещении

Читати далі…


Новорічні ранки в початковій школі

Новорічні ранки в початковій школі Калинівського НВК. Яких тільки чарівних принцес, принців та казкових героїв тут не зустрінеш!
Найважливіше – усміхнені, щасливі діти!
І подарунки від Діда Мороза))
Вірте в казку, діти! Вона неодмінно збудеться!

Опубліковано Оксаною Петренко Середа, 26 грудня 2018 р.

Читати далі…|