Два майстер-класа з IT-галузі для школярів

Усі знають про високі зарплати IT-фахівців та професійні перспективи в IT-галузі. Але не всі знають, що потрапити в цю сферу набагато реальніше, ніж здається наперший погляд.
Ви теж вважаєте, що стати IT-фахівцем – це щось з області фантастики?

Сьогодні учні Васильківського району на базі нашого закладу стали учасниками двох майстер-класів «Роболандія» та «Програмування анімації в середовищі Scratch».
Діти мали змогу на деякий час відчути себе справжніми «айтішниками» і поглибити свої знання та вміння з пограмування.

По закінченні всі учасники отримали імені сертифікати.
Дякуємо нашим спеціально запрошеним гостям
Kyrylo Savchenko, Валентин Трофименко за цей майстер клас!

Дякуємо голові Васильківської РДА Владиславу Одиницю, начальнику відділу освіти Олексію Сукеннікову, Ірині Горбачовій за можливість реально відчути світ ІТ-технологій.

Опубліковано Оксаною Петренко Пʼятниця, 15 березня 2019 р.

Читати далі…


“Живи і працюй в Україні” – конкурс стінгазет в рамках місячника профрієнтації.

Світ професій цікавий і різноманітний. Протягом місяця в рамках профорієнтаційної роботи в НВК проводились заходи, метою яких було знайомство з найбільш популярними професіями в Україні. Віднайти своє покликання і реалізувати себе на теренах Батьківщини — такою була тема стіннівок, які випустили учні середніх та старших класів. А от учні початкових класів взяли участь у створенні виставки «Професія моїх батьків».

Опубліковано Ириною Журбою Середа, 13 березня 2019 р.

Читати далі…


Вишкіл для Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” ( “Джура”)

Сьогодні у Калинівському філіалі Васильківського районного ЦДЮТ, з метою якісної підготовки до районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” ( “Джура”), відбувся вишкіл для відповідальних за дану групу (виховників роїв) та ройових.

Учень Калинівського НВК # 1, Андрєшков Дмитро, 9Б , взяв участь у вишколі.

Дякуємо за підготовку!!

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди сидят и ребенок ÐÐ° данном изображении может находиться: 1 человек, стоит и на улице


Наші чемпіони з дзюдо серед юнаків і дівчат

Вітаємо вихованців Васильківської районної дитячо-юнацької спортивної школи (тренер – Олена Харченко), учнів Калинівського НВК #1, які взяли участь у Всеукраїнському турнірі з дзюдо серед юнаків і дівчат. Турнір проходив 9-10 березня у Вінниці.

Максим Сальников, учень 5А класу – І місце
Дем’ян Пильник, учень 1Б класу – І місце
Олександр Тромса, учень 6Б класу – ІІІ місце
Захар Гануляк, учень 1Б класу – ІІІ класу

Вітаємо юних спортсменів, бажаємо не зупинятися на досягнутому і завоювати найвищі нагороди!!! Молодці!!!

На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит и костюм ÐÐ° данном изображении может находиться: 3 человека, люди стоят


Cвятковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню

Напередодні 8 Березня у Калинівському НВК відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню.

Всіх представниць жіноцтва зі святом привітала голова Калинівської селищної ради Олексенко Юлія Олексіївна.

Юлія Олексіївна побажала усім жінкам міцного здоров’я, величезного жіночого щастя, миру, достатку, любові та добра!

Справжнім подарунком для працівників закладу став святковий концерт, підготовлений учнівським колективом Калинівського НВК.

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди стоят ÐÐ° данном изображении может находиться: 1 человек, улыбается

Читати далі…


Літературн година, присвячена Шевченківським дням

“Ти нам залишив прагнення високі,
Шляхи священні, по яким іти
Твого сумління й мужності уроки
Ми бережем і будем берегти!”
У весняну пору, а саме 9 березня, народився великий син великого народу, відомий художник і геніальний поет, якого називають Кобзарем і національним Пророком. І цієї ж весняної пори, 10 березня, Тарас Шевченко відійшов у вічність, віддавши людям свій неперевершений талант і велике серце, сповнене любові до своєї землі і свого народу.

На данном изображении может находиться: 4 человека, в помещении ÐÐ° данном изображении может находиться: 15 человек, в том числе Мира Малько, люди стоят и в помещении

Читати далі…


Ми в UNIT Factory!

Ми в UNIT Factory!
Унікальний навчальний заклад! Без розкладу, уроків, програм, учителів ….
Тут “вирощують” IT – шніків.24 години 7 днів на тиждень Ви можете тут займатися програмуванням, створювати власні проекти…

Інноваційний дизайн, новий невідомий світ!

 ÐÐ° данном изображении может находиться: 9 человек, люди стоят

 

 


Перші збори батьків майбутніх першачків

“НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.” Саме такою є сучасна школа. Про це і йшла мова на перших батьківських зборах, що відбулися у Калинівському НВК #1. Директор закладу Оксана Петренко розповіла про концепцію НУШ та компетентісний підхід у навчанні, про навчання, пов’язане із життям, про новий освітній простір (НОП).
Батьки майбутніх першокласників мали змогу познайомитися із висококваліфікованими педагогами, які в цьому році відкриють двері у світ знань для їхніх дітей – це Людмила Скоробагатько, Світлана Бурдак та Надія Деревянко.
Заступник директора Вікторія Молчанова познайомила присутніх із особливостями освітнього процесу першокласників, із розкладом роботи ГПД, розповіла про організацію харчування.
Педагоги дали відповіді на численні запитання батьків, дали поради з приводу підготовки дітей до школи.

На данном изображении может находиться: 5 человек, в помещении ÐÐ° данном изображении может находиться: 6 человек, люди сидят и в помещении

Читати далі…


Калинівський НВК – галактика талантів!

Калинівський НВК – галактика талантів!

Кожна дитина має повірити в себе, переконатися, що має особливі здібності, можливості, таланти – такою була мета конкурсу. 150 дітей прийняло участь у конкурсі, який проходив цілий тиждень!
Щиро дякуємо голові Калинівської селищної ради Юлії Олексенко за підтримку дитячих талантів та спонсорську допомогу в організації конкурсу., Наталії Бабіченко, директору Калинівської школи мистецтв за вагомий внесок у розвиток дитячої творчості, допомогу у проведенні та організації конкурсу.
Дякуємо батькам за підтримку свої найрідніших і найдорожчих!
До нових зустрічей!

Опубліковано Калинівська селищна рада Четвер, 28 лютого 2019 р.

Читати далі…|