admin avatar
Full name:
Nickname:
admin
Website:
feyerverk-i-salyut-animatsionnaya-kartinka-0021
Description:

Posts by admin

Схиляєм голови з любов’ю до всіх героїв у війні….

Ми тихо голови схилили…
Смиренно ставши на коліно…
За тих думками, хто полинув
У небо, за свою Вкраїну!
Повік ми будем пам’ятати,
Про всіх загиблих у війні,
Їх імена вкарбує в камінь
Тверда художника рука.
І маки, скроплені від крові,
Палахкотять в полях вогнем…
Схиляєм голови з любов’ю до всіх героїв у війні….
Read more…

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ “Дякую, солдате!”

В переддень Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги в Калинівському академічному ліцеї було організовано благодійну акцію “Дякую, солдате”.
Діти зібрали продукти харчування, паски, пиріжки, солодощі, своїми руками виготовили вітальні листівки з найкращими побажаннями воїнам-захисникам.
Висловлюємо глибоку вдячність небайдужим патріотам – учням, батькам, вчителям ліцею.

Read more…


Онлайн школа НАЕК “Енергоатом”

Учень 9-Б класу Калинівського академічного ліцею Литвин Назарій взяв участь у роботі онлайн школи НАЕК “Енергоатом”.
Протягом двох місяців, разом з провідними науковцями в галузі атомної енергетики Назарій був задіяний на наукових конференціях в режимі онлайн.
Пройшовши повний курс навчання та здавши всі тестові та контрольні завдання на високому рівні, Назар отримав можливість відвідати одну з працюючих атомних електростанцій України у складі екскурс-групи під керівництвом Енергоатом України.
Школа пишається своїми учнями та педагогами!

Булінг – це дуже серйозно…

Булінг у школі – одна з найактуальніших проблем сьогодення. Образливі прізвиська, глузування, підніжки, стусани з боку одного або групи учнів, кібербулінг – це ознаки нездорових стосунків у колективі. Жертви булінгу переживають важкі емоції – почуття приниження, сором, страх, розпач, злість.

Булінг – це дуже серйозно, і, перш за все, усім учасникам освітнього процесу варто навчитись розпізнавати негативні прояви поведінки та вчасно допомогти. Тож сьогодні з учнями знайомились із поняттям агресивної поведінки та її проявами, вчилися контролювати себе у різних критичних ситуаціях, розширювали свій словниковий запас, розвивали гнучкість
Read more…

Це наш спільний біль…

Чорнобильська трагедія потроху відходить в історію, проте її наслідки ще багато сотень років нагадуватимуть людству про неї. Це наш спільний біль…
Постараємося не допустити більше таких помилок! Зробимо все, що в наших силах, щоб подібні трагедії не мали місця на нашій планеті.
Read more…

Тиждень безпеки у вихованців дошкільного підрозділу

З темою Пожежної безпеки, вихованців дошкільного підрозділу Калинівського академічного ліцею,познайомила та провела заняття Катеринюк М.М.

Що таке безпека? Старша група « Веселка», разом зі Столяровою І.М. підняли питання небезпеки спалення сухої трави!

День Цивільного захисту

В рамках Тижня знань з безпеки життєдіяльності, на виконання листа Департаменту освіти і науки КОДА від 01.04.2021 №12-01-18/1036, річного плану роботи закладу на 2020/2021 навчальний рік та з метою координації роботи з безпеки життєдіяльності, здійснення контролю за станом протипожежного та техногенного захисту сьогодні в Калинівському академічному ліцеї було проведено навчальну евакуацію.
Усі учасники освітнього процесу в лічені хвилини згідно плану евакуації залишили заклад.
Дякуємо працівникам 49-ДПРЧ смт Калинівка 7-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області за швидке реагування.

Read more…


Планета – мій дім

До Всесвітнього дня Землі вчителі георгафії розпочали із учнями Калинівського ліцею цикл уроків, об᾿єднаних одною темою – «Планета – мій дім». На уроках вчителі розповідали  учням про екологічну культуру, відповідальне споживання природних ресурсів та намагається надихнути їх щоденними діями протидіяти зміні клімату. А діти, в свою чергу, готують та захищають презентації про екологічні проблеми людства та можливі шляхи їх подолання.

Read more…


ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ З ОСНОВ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ З ОСНОВ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ
12-16 квітня
Сьогодні відбулося підсумкове засідання Служби охорони праці Калинівського академічного ліцею по підготовці до проведення Тижня безпеки, Дня цивільного захисту.
З кожним роком підвищується роль освіти у підготовці школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій
постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєве необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.
Метою Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності є
виховання здорового покоління зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації.

Засідання педагогічної ради

Нещодавно в Калинівському академічному ліцеї відбулося засідання педагогічної ради.
На порядку дня було розглянуто наступні питання:
1. Про виконання рішень попередньої педради.
2. Про звільнення учнів 4- х та 9- х класів від ДПА.
3. Про обрання профільного предмету для 10-х класів в 2021/2022 навчальному році.
4. Про дотримання вимог техніки безпеки та попередження дитячого травматизму.
5. Про безпеку дітей у цифровому просторі.
6. Про основні теми діалогової платформи “Освіта України 2021: стратегічні цілі в дії” , стратегічні цілі розвитку освіти Калинівського академічного ліцею та проєкт річного плану роботи на 2021/ 2022 навчальний рік.
7. Про дистанційне навчання: онлайн-сервіси для вчителів.

Read more…|