admin avatar
Full name:
Nickname:
admin
Website:
feyerverk-i-salyut-animatsionnaya-kartinka-0021
Description:

Posts by admin

Збори представників батьків початкової школи

10 грудня відбулися збори представників батьків початкової школи.
Найважливіше – співпраця та зворотній зв’язок між школою та батьківською спільнотою.
На зборах обговорили пріорітетні напрямки діяльності та потреби закладу.
Прийнято рішення про створення Шкільної ради та благодійного фонду Калинівського НВК.

Опубліковано Оксаною Петренко Понеділок, 10 грудня 2018 р.

Read more…


Святкування 95 років Васильківському району

95 років Васильківському району.
Прекрасна організація! Чудове свято!

Опубліковано Оксаною Петренко Субота, 8 грудня 2018 р.

Read more…


День Збройних сил України

День Збройних сил України в Калинівському НВК пройшов під назвою “БАТЬКО”. Це назва виставки соціального фотопроекту, який проходить цими днями в нашому закладі. І це так значимо, адже саме з батьком у нас асоціюється поняття захист Батьківщини, безпека, впевненість, а також сім’я, родина, Україна.
Авторкою цієї неординарної виставки є київська фотограф, співорганізатор творчої групи “Виключно звичайні” та співзасновник благодійного фонду з однойменною назвою, піар-менеджер, журналіст та просто цікава людина Наталочка Терещенко.
Сама фотохудожниця так говорить про мету проекту: «Нагадати українцям, що найголовніше у світі – це родина, це діти та батьки. Адже ми починаємо по справжньому цінувати щось лише тоді, коли втрачаємо. В рамках проекту було зроблено 20 фото-історій. Половина – це сумісні фото сина/синів та батька, відкриті, сімейні фото. Інша половина – це фото синів, чиї батьки вже померли, з фотографіями своїх батьків в руках, або фото батьків, чиї сини, нажаль, вже померли. Моделями проекту є чоловіки різних соціальних статусів, професій, з різних міст, але серед історій, що ми розповідаємо, є й історії публічних людей».
На відкритті виставки директор школи Оксана Петренко разом із Наталочкою Терещенко привітали усіх присутніх зі святом та привернули увагу до своїх сімей, змусили замислитися про роль батька для кожної людини. Закликали дітей та дорослих більше часу проводити зі своїми батьками.

Опубліковано Оксаною Петренко П'ятниця, 7 грудня 2018 р.

Read more…


Профорієнтаційна робота серед випускних класів та фотовиставка “Батько”

“Наші випускники – наша гордість”. Хочеться щоб це справді було так. Дуже хочеться, щоб сучасна молодь, яка завтра входить у доросле життя, чітко знала чого хоче і як цього досягти. Саме з цією метою в Калинівському НВК проводиться профорієнтаційна робота серед випускних класів. Цього разу юнаки та дівчата познайомилися з багатогранною людиною, авторкою фотовиставки “Батько”, що проходить у нашому закладі, Наталією Терещенко. Зустріч мала на меті познайомити школярів із такими професіями як журналіст, піар-менеджер, фотограф та організатор соціальних проектів. Усім цим займається наша гостя. Зустріч була дружньою та веселою, бо Наталія розповідала не тільки про вдалі проекти та чудові роботи, а про свої помилки та невдачі. Адже саме так відбувається професійне становлення особистості, а не на “блюдечку з голубою мережечкою”, як дехто вважає.

Опубліковано Viktoria Molchanova П'ятниця, 7 грудня 2018 р.

Read more…


Тренінг сесія «День в офісі Cisco»

3 грудня учні Калинівського НВК №1 Ткаченко Олександр – 9-А клас, Каплун Микита – 10-Б клас, Бятець Максим – 10-Б клас, Кияниця Владислав – 11 клас, разом з вчителями інформатики Замахом Романом Сергійовичем і Атамасенком Євгенієм Михайловичем відвідали тренінг сесію «День в офісі Cisco». В ході тренінгу учні прослухали лекції провідних спеціалістів компанії та викладачів КПІ ім. Сікорського. А також стали учасниками міжнародного телемосту за представництвом компанії Cisco в Кракові, під час якого ознайомились з новітніми технологіями передачі та захисту інформації.

Опубліковано Калинівський НВК #1 Вівторок, 4 грудня 2018 р.

Read more…


3 грудня – День боротьби зі СНІДом

До Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом 3 грудня в нашій школі пройшла акція «Червона стрічка». Учні та педагоги школи прикріпили червоні стрічки до свого одягу – символ боротьби з глобальною епідемією, яка охоплює всі континенти, країни, міста. Ця стрічка як символ розуміння проблеми СНІДу була задумана навесні 1991 року. Її ідея належить художнику Франку Муру. Франку було призначено увійти до історії як “творцеві червоної стрічки”.
Червона стрічка – символ підтримки інфікованих людей, протидії дискримінації і суспільної ізоляції людей, що живуть з ВІЛ/СНІДом , надії на майбутнє без СНІДу. Вона означає: «Я знаю про проблему ВІЛ/СНІДу і не байдужий до неї».
У акції передувала зустріч учнів 9-11 класів з психологом та педагогами школи, на якій школярі отримали інформацію про проблему СНІДу та шляхи передачі захворювання, толерантне відношення до людей з ВІЛ.
Психолог школи Журба І.О. ознайомила учнів 9-11 класів з інформацією про проблему СНІДу та шляхи передачі захворювання, закликала до толерантного відношення до людей з ВІЛ. Вона сказала, що «Одягнути червону стрічку – це тільки перший крок. Наступний крок – своїми діями проявляти підтримку і толерантність до ВІЛ-інфікованих»

Опубліковано Калинівський НВК #1 Вівторок, 4 грудня 2018 р.

Read more…


Міжнародний день людей з інвалідністю

У понеділок, 3 грудня світова спільнота відзначає міжнародний день людей з інвалідністю. Цей день не є святом, а покликаний допомогти у побудові інклюзивного середовища для інвалідів та усунення соціальної нерівності. Ми повинні говорити з дітьми про це, вчити їх толерантності, повазі та взаємодопомозі. Але як говорити з дітками, щоб не налякати їх, не викликати відразу?
Цими днями в Калинівському НВК пройшли хвилини спілкування з дітьми на тему побудови інклюзивного середовища в нашому суспільстві. Перегляд мультиків про особливих дітей викликав багато позитивних емоцій та бажання допомагати )))) Коротка бесіда показала, що діти готові будувати нове суспільство. Батьки, справа за нами!!!!

Опубліковано Viktoria Molchanova Понеділок, 3 грудня 2018 р.


Зустріч з представниками ювенальної превенції

Сьогодні в Калинівському НВК #1 відбулася зустріч з представниками ювенальної превенції. Мова йшла про булінг, кібербезпеку, злочин, відповідальність та покарання.
Дякуємо, Наталіє Євгеніївна, за змістовну інформацію. Сподіваємось, це послужить профілактикою правоопорушень та зупинить дітей від неправомірних дій.

Опубліковано Оксаною Петренко Понеділок, 3 грудня 2018 р.

Read more…


У нас вирощують кристали!

У нас вирощують кристали!
На заняттях хімічного гуртка юні експериментатори і дослідники разом із Професором хімії Євгенієм Атамасенком проводять досліди і роблять свої перші хімічні відкриття. Повірте, таку хімію діти зрозуміють і люблять, а веселі та креативні заняття запам’ятаються їм на все життя.

Опубліковано Оксаною Петренко Субота, 1 грудня 2018 р.

Read more…


16 днів проти насильства

“16 днів проти насильства”.
В рамках цієї всеукраїнської акції в Калинівському НВК проходять виховні години, направлені на попередження насильства в будь-якому його прояві.
Соціальний педагог Анастасія Железняк проводить уроки, на яких формується свідомість дітей щодо нетерпимого ставлення до насильства в сім’ї, жорстокого поводження одне з одним, гендерної нерівності.
Бачення дітей через малюнок вражає.

Опубліковано Оксаною Петренко Субота, 1 грудня 2018 р.

Read more…|